košík je prázdný

Exkluzivně - postřikový plán pro malovinaře 2017 + prohlášení

 

Zvěřejňujeme pro Vás postřikový plán do vinice na rok 2017, který je vhodný pro menší pěstitele.

Obsahuje totiž postřiky, které jsou dostupné i v menším balení. Dostupnost takových postřiků se v posledních letech velmi omezuje. Mnoho postřiků, které byly dříve dostupné v baleních jako 100 gramů či mililitrů jsou dnes bohužel dostupné pouze od 1 kg a výš, což menší pěstitele zcela omezuje až ničí. 

Tato skutečnost přímo souvisí s naší filozofií, kterou je udržovat a maximálně podporovat zejména drobné vinaře a pěstitele v našem kraji a republice. Tato početná skupina lidí je díky politice podpory hlavně velkých firem opomíjena. Služby pro ně jsou kvůli malým obratům a hlavně malému, drobnému, ale sortimentně velmi početnému zboží pro giganty nezajímavým. 

Naopak pro naši společnost je každý zákazník velmi důležitý a máme k němu úctu. Malí vinaři, sadaři či jakýkoliv jiní zemědělci, jsou pro naši zemi velmi potřební. Pro svou pestrost a také jako nositelé tradic a zvyků.

Snažíme se proto tedy připravit v naší firmě i pro ty nejmenší hospodáře podmínky a ceny srovnatelné s velkoodběrateli.

 

Proto je nám velkým potěším ukázat Vám takový komplet postřiků, který jsme s našim odborným personálem u nás ve Vinařském domě v Dubňanech sestavili. 

Přípravky jsou dostupné také v našem e-shopu.

 

 

Sdílejte nás

Zasílání novinek

Přihlaste se pro zasílání novinek a akcí!