košík je prázdný

Sklenička OIV - AKCE

Pro větší odběratele nabízíme jedinečnou cenovou akci na degustační skleničky OIV. Také možnost výhodného potisku!
17,90 Kč
Cena bez DPH 14,79 Kč
2,24 Kč
Pro bižší info nás kontaktuje
Objednací kód: 070888

Pořádáte degustaci, košt, večírek či jinou událost? Nebo máte vinotéku, vinařství, reklamní agenturu nebo jiný podnik? Bez řádných skleniček na víno se obejdete jenom obtížně. Proto jsme tu my s nabídkou těch nejoblíbenějších skleniček na stopce dle normy OIV.

Díky ojedinělé smlouvě s českými sklárnami Bohemia Crystalex Vám nabízíme bezkonkurenční cenu 17.90 Kč za kus a to včetně DPH ! 

Rádi byste také potiskJe-li třeba na skleničky natisknout logo, název události či cokoliv jiné, zvládneme to také. Zdarma pro Vás vytvoříme návrh na míru, nebo použijeme ten Váš a před tím, než vše půjde do tisku, zašleme Vám ke schválení finální podobu potisku skleničky (viz naše ukázky níže). Tedy žádný zajíc v pytli.

Cena tisku je individuální, záleží především na množství a technice tisku, tedy zhruba od 3 Kč za kus.

Skleničky jsou v pevném balení po 48 kusech a zasílání těchto balíků po ČR je pro nás běžnou praxí. Zaměření se na nepoškozené přijetí zásilky a nízkou cenu poštovného je naše priorita!

 

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 777 901 711.

   

   

 

Pokud si nejste vzhledem potisku jisti, vyhotovíme více návrhů.    

 

Jednotek v balení:48

Sdílejte nás

Zasílání novinek

Přihlaste se pro zasílání novinek a akcí!