košík je prázdný

Penzion


Náš penzion s vlastním uzavřeným parkovištěm ležící přímo na vinařské stezce Vás zve.

Navštivte web penzionu a zjistěte více

Nabízíme dvou a tří lůžkové plně vybavené pokoje, s vlastním soc. zařízením, ručníky, televizí a minibarem, společenskou místností, přístřeškem pro kola a venkovním krytým posezením. Zdarma wi-fi připojení je samozřejmostí.

Náš penzion je ideální pro cyklistické výpravy za krásami Moravy. Dubňany leží přímo na vinařské stezce v srdci Slovácka odkud je vše dostupné. Od Lednice po Buchlov. Okolní cesty s mírným vlnovitým terénem a mezi vinohrady i sklepy zvládnou cyklisté všech kategorií. Pro silné jedince je možno vyšlápnout třeba do Chřibů či na Strážovský kopec s krásným výhledem na pohoří Pálavy po karpatskou Javorinu. Za návštěvu také bezesporu stojí nedaleký proslulý zámek Milotice. Jsme akreditovaným členem sdružení Cyklisté vítáni.


Pokud se rozhodnete pro ubytování bez snídaně, přímo naproti penzionu je pekárna, řeznictví i obchod s potravinami.

Jsme však zaměřeni hlavně na víno a vše co s ním souvisí. Součástí objektu je i rozsáhlá vinotéka zaměřená na nabídku od moravských menších vinařských firem, prodejna vinařských, someliérských a hospodářských potřeb a v neposlední řadě je možná i návštěva našeho vinného sklepa.

Do sklepa i nazpět Vás dovezeme firemním mikrobusem.

Navštivte web penzionu a zjistěte více


Ceník noclehů:


Celková ubytovací kapacita: 18 osob

1 osoba/ noc bez snídaně 420,-Kč
1 osoba / noc (sám v pokoji) 620,-Kč
1 osoba / noc se snídaní 500 Kč

1 osoba / noc se snídaní (sám v pokoji)

700 Kč

Pes - popř. jiný domácí mazlíček: 100 Kč / noc.

 

Pro rezervace volejte: 777201716

 

     

   U nás máte také možnost zapůjčení kol, sportovních potřeb, her, atd. V blízkém okolí našeho penzionu se nachází nově rekonstruované městské koupaliště s toboganem, několika bazény, beach-volleybalem. hřištěm, restaurací - 5 min chůze, dále nové městské sportovní centrum Želva s možností bowlingu, squasche, kuželek, sauny, masáží, posilovny, velké haly (rozměry vyhovují oficiálním předpisům floorbalu). V sportovním centru je i restaurace - 10 min. chůze.
V blízkosti penzionu se také nachází tři antukové tenisové kurty s osvětlením. - 10 min chůze.

Možnosti výletů v okolí:

Přijeďte objevovat i ochutnat!

  

 

 

Uložit

Uložit

Sdílejte nás

Zasílání novinek

Přihlaste se pro zasílání novinek a akcí!