košík je prázdný

Vinařské potřeby

Naše centrum vinařských, hospodářských a someliérských potřeb neustále rozšiřuje a zkvalitňují svoje služby. Postupně jsme se stali prodejnou s nejširším sortimentem vinařského zboží v širokém okolí.

Nabízíme komplexní nabídku postřiků, hnojiv, pesticidů nejen pro vinaře. Do vín máme krášlící a stabilizační prostředky několika výrobců, čiřící materiály,nářadí, nerezové i plastové nádoby, stroje na zpracování hroznů, zátkovačky, filtry a čerpadla a jejich příslušenství, zátky, různé druhy lahví na víno i pálenku, obalové sklo, nepřeberné množství degustačního skla a koštýřů pouze od českých výrobců za exkluzivní ceny. Máme také největší výběr speciálních odrůdových kvasinek pro normální i problematické kvašení, výživy kvasinek, bakterie na odbourávání kyselin, enzymy a mnoho a mnoho dalších přípravků od více výrobců. V sortimentu máme i zahrádkářské potřeby (nářadí do zahrad, květináče, ochranné pomůcky, ap.).

Naši školení a zkušení zaměstnanci Vám ochotně poradí při jakémkoliv problému, který se týká vinařství, sadařství i vína jako finálního produktu.

To vše ve velmi pěkném prostředí nové prodejny s vlastním parkovištěm.

Otevírací doba pro prodejnu Vinařských a hospodářských potřeb Dubňany:

Pondělí 8.00 - 17.30
Úterý 8.00 - 17.30
Středa 8.00 - 17.30
Čtvrtek 8.00 - 17.30
Pátek 8.00 - 17.30
Sobota 8.00 - 11.00

 

 

 

 

Sdílejte nás

Zasílání novinek

Přihlaste se pro zasílání novinek a akcí!