košík je prázdný

Vinný sklep

joomplu:162Vinný sklep rodiny Kopečků leží v Mutěnické oblasti, trať Dubňanská hora, kde se nachází i vinice. Patří k nejstarším v okolí.
V roce 2003 byl zrekonstruován v tradičním stylu a byla na něm obnovena ručně malovaná slovácká malba, která je v současné době již poměrně ojedinělá.
V roce 2007 proběhla výstavba nového kvelbeného sklepa a nad ním nové budovy, která zajišťuje veškerý komfort a zároveň je propojena i s historickým 200 let starým malovaným sklepem. V této nové části můžeme přivítat více jak 30 hostů, zajistit cimbálovou muziku a nebo jen prosté posezení a hloubání nad vínem. Na milovníky a přátele vína či na hosty, kteří chtějí začít pronikat do jeho nekonečných druhů chutí i barev jsme dokonale připraveni. Letošní rok nám navařil nádherné kousky.
Přijeďte ochutnat z více jak 17 vzorků přímo u "beček"!

Řízenou degustací Vás provede pan Zbyněk Kopeček, vinař, držitel certifikátu Sommelier (akreditovaného MŠMT ČR) a Mezinárodních degustátorských zkoušek dle norem EU. Ale především milovník vína a vyprávění o všem, co k němu patří.

Degustační večer s víny od slováckých malovinařů s přednáškou o technologii výroby vína, historii, odrůdách, historkách z vinařského prostředí a základech degustace vín jsme schopni zajistit (možno také včetně cimbálové muziky) i ve Vašich prostorách (firemní akce apod.).

 


Sdílejte nás

Zasílání novinek

Přihlaste se pro zasílání novinek a akcí!