Ostatní služby

VELKOOBCHOD SE SKLENIČKAMI

Vinařským spolkům, vinařstvím, hotelům, restauracím a ostatním spolkům či institucím nabízíme kvalitní české skleničky za výhodné ceny. Více informací na speciálním webu www.sklo-vinarskydum.cz.

POTISK SKLENIČEK

Rovněž provádíme potisk skleniček podle Vašich požadavků. Více informací na speciálním webu www.sklo-vinarskydum.cz.

VELKOOBCHOD S LÁHVEMI NA VÍNO

Díky exkuzivní smlouvě s kyjovskou sklárnou Vetropack Moravia Glass jsme schopni dodat vinařům i ostatním výrobcům nápojů láhve za zaváděcí ceny. Provozujeme také vlastní paletovou přepravu. Pro více informací nás kontaktujte na sklo@vinarskydum.cz nebo na čísle +420 777 901 711.

PORADENSTVÍ

Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenství v oblasti vinařství a zahrádkářství. Náš personál je vyškolený a zboží, které prodáváme rovněž používá pro vlastní hospodářství. Informujte se v naší prodejně, na čísle +420 777 903 432, nebo na mailu eshop@vinarskydum.cz.

ODBORNÁ DEGUSTACE VÍN - PŘEDNÁŠKA

Pro zájemce o obor vinařství je po domluvě možnost zajištění přednášky na různá vinařská témata, jako například umění degustace, technologie výroby vín, vady vín apod. Přednášející má bohaté zkušenosti z oblasti výroby vína, vinařství a degustace. Je také držitelem mezinárodního certifikátu SOMMELIER akreditovaného MŠ ČR a Mezinárodních degustátorských zkoušek dle norem EU. Pro více informací nás kontaktujte na zkopecek@vinarskydum.cz nebo na čísle 777 901 711.

UBYTOVÁNI A SKLEP

V areálu vinařského domu Kopeček v dubňanech se nachází také penzion. Více informací na jeho samostatném webu www.penzion-vinarskydum.cz

VINAŘSTVÍ

Zbyněk Kopeček, majitel Vinařského domu Kopeček, je známým degustátorem na mnoha významných výstavách. Je držitelem Mezinárodních degustátorských zkoušek dle norem EU, dvojnásobným držitelem sommelierských zkoušek a stále si doplňuje vědomosti i vzdělání ve vinařském oboru. Díky tomu je velmi náročný na svoje vlastní produkty. 

Vína rodinného vinařství jsou vyráběna v malých a exkluzivních šaržích, maximálně 1000 lahví. Původ hroznů je výlučně z vinařské trati Dubňanská hora, ať už z vlastních vinic obhospodařovaných tradičním "motykovým" způsobem členy rodiny, nebo od sousedních pěstitelů. 

Vinařství získává mnoho ocenění z významných výstav a soutěží, jako například titul Šampinon Rulandských bílých na soutěži Galerie Rulandských vín ČR, Šampion odrůdy Grand Prix Vinex, Zlatá a stříbrná medaile na mezinárodní soutěži Cuvee 2018 apod. 

Aktuálně nabízená vína jsou k dostání na eshopu, odkaz zde >>

Znalostiv oboru na trhu

Skvělé cenyjedny z nejlepších

Dopravajiž od 49 Kč

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rychlostdodání a dopravy